Opravy manuálních převodovek - prodej, opravy, servis, pro manuální převodovku všech osobních a dodávkových automobilů. Repasované převodovky na prodej.

Repasovaní převodovky - malovaný obraz


Náhradní díly pro manuální převodovky Ford, Opel, Citroën, Škoda, Volkswagen, Peugeot, Renault, Fiat. Prodej, repase, servis a opravy všech manuálních převodovek. Gear, gearbox, transmission.  Prodej, opravy, repasování převodovky – kvalitní servis manuálních převodovek na osobní a dodávkové automobily všech značek (např. Audi, Škoda, Ford, Renault, Citroën, Fiat, Opel, Volkswagen, Peugeot).

Náhradní díly pro manuální převodovky Ford, Opel, Citroën, Škoda, Volkswagen, Peugeot, Renault, Fiat. Prodej, repase, servis a opravy všech manuálních převodovek. Gear, gearbox, transmission.  V nabídce máme více než 80 kusů repasovaných převodovek k prodeji.


Náhradní díly pro manuální převodovky Ford, Opel, Citroën, Škoda, Volkswagen, Peugeot, Renault, Fiat. Prodej, repase, servis a opravy všech manuálních převodovek. Gear, gearbox, transmission.  Na všechny opravy a nabízené převodovky je poskytnuta záruka 6 měsíců.


Náhradní díly pro manuální převodovky Ford, Opel, Citroën, Škoda, Volkswagen, Peugeot, Renault, Fiat. Prodej, repase, servis a opravy všech manuálních převodovek. Gear, gearbox, transmission.  Veškeré nabízené zboží v eshopu je na dotaz. Obvykle však dostupné do pár dní.


Náhradní díly pro manuální převodovky Ford, Opel, Citroën, Škoda, Volkswagen, Peugeot, Renault, Fiat. Prodej, repase, servis a opravy všech manuálních převodovek. Gear, gearbox, transmission.  Po dohodě je možné přivézt celé auto k výměně převodovky.


Náhradní díly pro manuální převodovky Ford, Opel, Citroën, Škoda, Volkswagen, Peugeot, Renault, Fiat. Prodej, repase, servis a opravy všech manuálních převodovek. Gear, gearbox, transmission.  Nabízíme několikaleté zkušenosti servisu ze zahraničí.


Náhradní díly pro manuální převodovky Ford, Opel, Citroën, Škoda, Volkswagen, Peugeot, Renault, Fiat. Prodej, repase, servis a opravy všech manuálních převodovek. Gear, gearbox, transmission.  V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte nás kontaktovat.

 

 

 

 

 

Rychlý kontakt:

Opravy a prodej převodovek
do os. automobilů a dodávek

Volejte: 775 366 120

Pište: kastner.jaroslav@seznam.cz

TOPlist

Copyright 2014 - 2017 © Prodej repasovaných převodovek a náhradních dílů. Opravy, servis, repase všech manuálních převodovek